Vánoční besídka s mikulášskou nadílkou

Kdypak se to všechno stalo? V prosinci se tancovalo. Jednoho prosincového dne se z třídy starších dětí stala zimní krajina, kde malí Mrazíci dováděli při svých zimních radovánkách. Tancovali, mrazili, zabloudili v lese, postavili sněhuláka, zahráli si na mrazící honěnou a písničkou si přivolali Vánoce.  Společně v lese našli vánoční strom, za ruce se pochytali, kruh kolem stromu udělali, strom zvonečky nazdobili a dárečky si nadělili. Poté do školičky zavítala delegovaná návštěva z pekla a z nebe. Čert s čertíkem radili Mikulaši s Andělem, kdopak má z dětí v peklíčku zabydlené malé zlobení. Malé hříchy byly odpuštěny a všem dětem byla nadělena sladká odměna.

22. 11. 2019
Večer s Poem
literární projekt pro žáky 7.-9. třídy

29. 11. 2019
Zamykání zahrady

29. 11. 2019
Ludvíček aneb.....
Preventivní program 8.,9. třída

3. 12. 2019
Výtvarné dílny SRPŠ
Dílny jsou určeny pro rodiče a výrobky budou použity k prodeji na Vánočním jarmarku.