Pátý ročník Lichnovského krosboje

Krosboj se stal na naší škole již tradičním sportovním dnem v měsíci říjnu nového školního roku. Hlavní myšlenka, této pro žáky významné sportovní události, vychází z Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, jehož vznik iniciovali vícebojaři, Robert Změlík a Roman Šebrele. Žáci 3. - 9. třídy se proměnili ve vynikající sportovce, kteří měli chuť soutěžit, touhu bojovat s vervou a přivést svůj tým na bednu vítězů, to vše v duchu tradice fair play.

Na této cestě je podporoval náš host, bývalý olympionik, reprezentant a rekordman České republiky a současný trenér atletiky Jiří Malisa. Rozdalo se celkem 72 medailí, padlo několik osobních rekordů a neopakovatelná atmosféra této akce přinesla řadu zážitků, úsměvů a odhodlání ve sportu pokračovat.

Bylo nám potěšením Krosboj pro žáky tradičně zorganizovat a opět nezbývá nic jiného než říci: ,,Gratulujeme vítězům a všem zúčastněným závodníkům, potěšili jste nás."

Bojujte, sportujte, respektujte fair play a nezapomeňte:

,,Když nemůžeš, přidej!" (Emil Zátopek)

22. 5. 2019
Exkurze Ostrava Vítkovice
Svět techniky, 2.+4. třída

Výuka plavání
2.,3.,4. třída

Konference žák. parlamentů
členové Žákovského parlamentu

Barevný svět dětí
Výstava dětských výtvarných prací, 16.00 hod.

29. 5. 2019
Exkurze SŠA Krnov