Turnaj ve florbalu

Dne 9. 11. 2017 se uskutečnil na nižším stupni turnaj ve florbalu . Do soutěže se přihlásila čtyři družstva : Bílí tygři, Modří knifes, Vlci a Endemiti. Týmy si ve vzájemných utkáních nic nedarovaly, bojovaly ze všech sil. Nakonec nejlépe hráli Endemiti a právem jim patří první místo. Pěknou druhou příčku obsadili Vlci a na třetí místo (o horší skore) spadli Bílí tygři. Velkou snahu i bojovnost předvedli Modří, ale někdo musí být i čtvrtý. Všichni účastníci sportovního klání byli po zásluze odměněni sladkými odměnami a pod vedením pana učitele M. Adámka se již nejlepší florbalisté naší školy připravují na okresní kolo, které se uskuteční 21. 11. 2017 v Krnově. Budeme jim držet palce. Všem moc gratulujeme.

25. 9. 2018
Výuka na dopravním hřišti
žáci 4. třídy

2. 10. 2018