Vánoční jarmark

S přicházející adventní dobou jsme na naší základní škole připravili Vánoční jarmark. Příprava byla náročná, žáci i učitelé pro Vás vyráběli řadu překrásných vánočních dárků a drobností, které se prodávaly na připravených stáncích. Prostory školy provoněl vánoční punč, jablíčko i skořice a spousta sladkých dobrot, které napekly maminky (možná také tatínkové) našich žáků.

Vánoční jarmark zahájilo vystoupení lichnovského sboru pod vedením paní učitelky Kočendové a paní učitelky Bočkové, žáci zahráli na flétnu, kytaru vánoční koledy, které vykouzlily úsměv na tvářích a přivedly do naších srdcí adventní atmosféru.

Věříme, že čas adventu je pro Vás stejně tak příjemný a krásný jako byl na tradičníVánoční jarmark.

25. 9. 2018
Výuka na dopravním hřišti
žáci 4. třídy

2. 10. 2018