Karneval v MŠ

Ve středu 27. 2. 2019 se v naší mateřské školce pořádal, v dopoledních hodinách, karneval. Všechny děti se na tuto událost dlouho těšily a pečlivě si připravovaly masky společně s rodiči.  Celou školkou zněly rytmické písně, zpěv dětí i paní učitelek a smích. Již při příchodu vítal děti veselý klaun a později také pohádková víla v I. třídě a ve II. třídě se na děti těšil také klaun, společně se sněhulákem. V každé třídě byla pro děti připravena krásná výzdoba a nachystány nejrůznější disciplíny a úkoly: např. skládání klauna do kroužku, jezení jablka bez pomoci rukou, diskotéka, tanec s balonky, nošení pinpongového míčku na lžíci nebo namotávání bonbonů na pastelku. Za své úsilí si děti odnesly diplom za krásnou karnevalovou masku, nafukovací balonek a sladkost. Akce měla veliký úspěch a všichni jsme si ji užili. Učitelky MŠ. Foto zde.