Návštěva předškoláků v ZŠ

Ve čtvrtek 4.4.2019 se vypravili předškoláci na návštěvu základní školy. Děti se do „velké školy“ velmi těšily, byly zvědavé, jak to v takové opravdové škole vypadá, co se už jejich starší kamarádi naučili. Děti se seznámily s učebnou první třídy i jejími žáky. Představili se navzájem a společně si zazpívali anglickou písničku, poznávali čísla, počítali, pracovali také na oblíbené interaktivní tabuli.  Vyzkoušeli si také pracovat na PC, kde pro ně starší děti společně s p. učitelkou připravili jednoduché zábavné úkoly. Srdečně děkujeme p. učitelkám i všem dětem, kteří se na přípravě podíleli, za krásně prožité dopoledne.Určitě všechny děti z naší školky přijdou v září do školy s radostí a nadšením. Učitelky MŠ. Foto zde.