Podívej, co umím

Ve středu 12.6.2019 se konal již osmý ročník oblíbené akce "Podívej, co umím", kde se představily zájmové útvary naší školy. Žáci navštěvující taneční obor Rytmik zatancovali několik choreografií, se kterými naší školu reprezentují i na tanečních soutěžích. Za ZUŠ se předvedli žáci ve hře na flétnu, na kytaru nebo na keybord. Mimo jiné byl program obohacen také divadelními vystoupeními, o které se postarali žáci, kteří mají volitelný předmět Dramatická výchova. Na závěr nás čekalo překvapení žáků 9. třídy, kteří secvičili vystoupení Hry o trůny.

To je samozřejmě jen malý výčet všech aktivit, které naše škola nabízí. Všem účinkujícím patří obdivný potlesk, velké díky všem učitelům a lektorům, kteří stále s láskou s dětmi pracují, a také velice děkujeme obecenstvu. Těšíme se na příští rok...

Foto ZDE

Mgr. Lada Brožková, Mgr. Alena Čandasová a Mgr. Marie Byrtusová