Republikové finále OVOV

Ve dnech 7.9. - 9.9. 2017 se ti nejnadanější sportovci sešli na atletických stadionech VUT v Brně, aby změřili své síly na již 8. ročníků Republikového finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, mezi jehož zakladatele patří významní olympionici Roman Šebrle a Robert Změlík.

Základní a Mateřská škola Lichnov měla na této sportovní události roku 2017 dvě želízka v ohni – Jaromíra Konvičku (8. třída) a Janu Girmanovou, kteří se dokázali kvalifikovat již po několikáte v řadě. Republikové finále po slavnostním ceremoniálu zahájila Šárka Kašparková. Atleti reprezentující ZŠ a MŠ Lichnov si v namáhavém desetiboji a velké konkurenci téměř 700set závodníků, vedli výborně. Po dvou náročných dnech obsadila krásné 12.místo Jana Girmanová.

Velká gratulace a poděkování patří těmto dvěma žákům – Janě a Jardovi, kterým bychom touto cestou chtěli vzkázat, že jsme na ně upřímně pyšní a pro nás jsou vítězové.

Upřímně také děkuji trenérům, kolegům, rodičům,kamarádům a vedení školy za podporu a síly, které všem naším sportovcům dodávali. Další rok naší práce a poctivé přípravy  přinesl skvělé výkony, výsledky a hlavně zážitky, splněné sny a úsměv na tvářích všech našich sportovců.

Poznávací výlet do Bruntálu
2. třída MŠ