Podpora polytechnického vzdělávání

„Co slyším, to zapomenu.

Co vidím, si pamatuji.

Co si vyzkouším, tomu rozumím.“

Od nového školního roku 2014/15 je naše školička součástí projektu, do kterého se nám úspěšně podařilo zapojit. Hlavním cílem projektu je poskytnout učiteli metody a přístupy rozvoje polytechnického vnímání a myšlení ve výuce a výchově dětí, které jsou zároveň v jejich prostředí snadno využitelné.

Kolektiv učitelek MŠ Lichnov se zúčastnil 2 víkendových pobytů v Lipové Lázni v Jeseníkách. Tématem prvního vzdělávacího pobytu byl „Rozvoj týmové spolupráce ve výuce předškolních dětí.“ Cílem druhého pobytu bylo získávání základních dovedností a informací k aplikaci stavebnicových systémů LEGO EDUCATIONdo výuky v MŠ a praktické části konstruktivní a edukační aktivity.

Dalším krokem bude podpora zkušené lektorky přímo v prostorách naší MŠ, kde nám bude pomáhat tuto výuku symsluplně začlenit do praxe.

22. 5. 2018
Pěvecká soutěž
pro žáky 1.-9. třídy

22. 5. 2018