Předávání lega

12.2.2015

Proběhlo slavnostní předávání souboru stavebnic značky LEGO EDUCATION a LEGO DUPLO EDUCATION v hodnotě téměř 60.000 Kč pro podporu polytechnického vzdělávání předškolních dětí v Mš Lichnov. Tato edice legendárních stavebnic určených pro školství, je již desítky let využívána pro technické vzdělávání dětí nejen v Dánsku. A nyní si svou představivost a technické myšlení budou, díky nově získaným zkušenostem našich učitelek s použitím těchto stavebnic v předškolním vzdělávání, rozvíjet i naše děti.

Soubor stavebnic je přenechán do užívání pro výše zmíněnou výuku a slouží jako metodický materiál pedagogickým pracovnicím MŠ. A jak jinak, než že si děti všechny krabice a bedny rozbalily a hned se pustily s podporou svých učitelek do tvoření. Nejlepší důkaz toho, že se tento projekt skutečně trefil do černého.  Posuďte sami.

25. 9. 2018
Výuka na dopravním hřišti
žáci 4. třídy

2. 10. 2018