Předávání lega

12.2.2015

Proběhlo slavnostní předávání souboru stavebnic značky LEGO EDUCATION a LEGO DUPLO EDUCATION v hodnotě téměř 60.000 Kč pro podporu polytechnického vzdělávání předškolních dětí v Mš Lichnov. Tato edice legendárních stavebnic určených pro školství, je již desítky let využívána pro technické vzdělávání dětí nejen v Dánsku. A nyní si svou představivost a technické myšlení budou, díky nově získaným zkušenostem našich učitelek s použitím těchto stavebnic v předškolním vzdělávání, rozvíjet i naše děti.

Soubor stavebnic je přenechán do užívání pro výše zmíněnou výuku a slouží jako metodický materiál pedagogickým pracovnicím MŠ. A jak jinak, než že si děti všechny krabice a bedny rozbalily a hned se pustily s podporou svých učitelek do tvoření. Nejlepší důkaz toho, že se tento projekt skutečně trefil do černého.  Posuďte sami.

19. 11. 2018
Vánoční focení v MŠ